przyrow.pl
Nowa
Festyn rodzinny
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Gmina Przyrów w ramach projektu „Pod biało-czerwoną” pozyskała środki z dotacji celowej w kwocie 8 000,00 zł na realizację inwestycji w zakresie zakupu masztu i flagi oraz jej instalacji. Przewidywany termin zakończenia inwestycji - 31.07.2022 r.
Projekt "Pod biało-czerwoną" zakładał sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.
W Gminie Przyrów maszt i flaga zostały zamontowane przed budynkiem Strażnicy OSP w Przyrowie.
Celem projektu jest zjednoczenie mieszkańców naszego kraju i zachęcenie ich do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. Patronat honorowy objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu dostępne w oficjalnym serwisie kampanii Pod biało-czerwoną.

przyrow.pl
Nowa
Więcej
przyrow.pl
Nowa
Więcej
przyrow.pl
Nowa
Więcej
przyrow.pl
Nowa
Więcej
przyrow.pl
Nowa
Więcej
przyrow.pl
Nowa
Więcej